-->

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai internetu - lengvai ir greitai!
Ieškoti Svetainėje

Šiuo metu Jūs esate:

Partners


 

Akys yra sielos veidrodis! Mūsų tikslas yra pasirūpinti savo akimis!

Apie Kontaktiniailesiai24

Daugiau nei 15 metų darbo patirtis su kontaktiniais lęšiais lėmė internetinės kontaktinių lęšių parduotuvės www.kontaktiniailesiai24.lt sukūrimą. Profesionali specialistų komanda, geriausi originalūs kontaktiniai lęšiai ir priežiūros priemonės už patrauklią kainą, asmeninis klientų aptarnavimas ir greitas pristatymas – visa tai rasite www.kontaktiniailesiai24.lt.

Turėdami akių gydytojo ar oftalmologo išrašytą akių receptą kontaktinius lęšius galite lengvai ir greitai įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Mūsų paslaptis? Glaudus bendradarbiavimas su kontaktinių lęšių gamintojais ir optimizuotas apsipirkimo procesas! Todėl Jums pasiūlysime geriausią kainą!

 

Kontaktiniailesiai24.lt yra SIA E Vision Latvija priklausanti internetinė kontaktinių lęšių parduotuvė. Įmonė savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2012 rugpjūčio mėnesį. Kontaktiniailesiai24.lt iniciatorius akių gydytoja Dr. Merle Piik su kontaktiniais lęšiais dirbanti nuo 1997 metų. 2009 metais siekiant pagreitinti ir pagerinti kontaktinių lęšių klientams įsigyjimą buvo sukurta internetinė parduotuvė Estijoje. Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su geriausiais kontaktinių lęšių gamintojais leidžia pasiūlyti klientui geriausius produktus!

 

Gero apsipirkimo!