-->

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai internetu - lengvai ir greitai!
Ieškoti Svetainėje

Šiuo metu Jūs esate:

Partners


 

Kokius kontaktinius lęšius išsirinkti?

Kontaktinių lęšių pasirinkimas priklauso nuo žmogaus įpročių, pomėgių, siekių ir regos sutrikimo.

Kontaktiniai lęšiai yra geras sprendimas sportininkams ir aktyvia veikla užsiimantiems žmonėms, nes neapriboja matymo lauko, neišsitepa ir nesuplyšta net ir ekstremaliomis situacijomis.

Lęšius galime suskirstyti į dvi grupes: kietieji ir minkštieji. Mes siūlome Jums tik minkštuosius hidrogelinius ir silikono hidrogelio kontaktinius lęšius.

Hidrogelinių kontaktinių lęšių deguonies pralaidumas priklauso nuo vandens kiekio sudėtyje. Kuo didesnis vandens kiekis tuo didesnis deguonies pralaidumas. Didesnis vandens kiekis reiškia ir minkštesnę lęšio sudėtį. Tačiau tai, kai kuriems vartotojams sukelia nepatogumų įsidedant ir išsiimant kontaktinius lęšius.

Silikono hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai pasižymi geru deguonies pralaidumu, išskirtiniu regėjimo aštrumu ir komfortu nešiojant. Lęšiai nėra labai „minkšti“, todėl juos lengva įsidėti.

Kontaktiniai lęšiai naudojami daugumai akių sutrikimų koreguoti

Naudojami trumparegystei (-), toliaregystei (+), toriniai kontaktiniai lęšiai astigmatizmo korekcijai. Multifokaliniai arba progresiniai kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms nuo 40 metų, kuriems pasireiškia senatvinė toliaregystė. Kaip ir progresiniai akinių lęšiai šie lęšiai atliks korekcijas visose presbiopijos stadijose.

Kai kuriais atvejais kontaktiniai lęšiai netinkami dėvėti: atsiradus alerginėms reakcijoms, ūminiam konjunktyvitui, ragenos arba akių vokų ligomis.

Kontaktinių lęšių tipai

Kontaktiniai lęšiai yra skirstomi į:

  • Vienadienius
  • Mėnesinius
  • 3 mėnesių
  • 6 mėnesių
  • Prailginto nešiojimo
  • Torinius
  • Multifokalinius
  • Spalvotus

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra draugiškiausi akiai ir labai patogūs, nes nereikalauja papildomos priežiūros, tiesiog kasdien keičiami naujais.

Taip pat jie idealus pasirinkimas tiems, kurie nenešioja lęšių kasdien. Beto labai patogūs keliaujant. Jei dirbate dulkėtoje aplinkoje, tuomet tai yra geriausias pasirinkimas, nes dulkės ir nešvarumai nepateks giliai į lęšį ir nepažeis jo. Mes rekomenduojame juos tiems, kurių akys netoleruoja kontaktinių lęšių tirpalų. Vienadieniai lęšiai yra brangesni, tačiau sutaupoma neperkant priežiūros priemonių.

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra geriausias pasirinkimas vartotojui nešiojančiam lęšius kasdien. Sudėtyje yra 50% daugiau vandens, aukštas deguonies pralaidumo rodiklis ir juos kasdien galima nešioti iki 10 valandų. Rekomenduojama bent porą dienų per savaitę nenešioti lęšių, kad ragena galėtų pailsėti. Prieš einant miegoti lęšius reikia išsiimti.

Tinkamai prižiūrint ant lęšių nesikaupia nuosėdos, todėl akys nejaučia nepatogumo jausmo ir gerai toleruoja.

Pusės metų kontaktiniai lęšiai yra dažniausiai naudojami lęšiai. Dėl žemo vandens kiekio sudėtyje ir deguonies pralaidumo lyginant su trumpesnio periodo kontaktiniais lęšiais, lęšius galima nešioti ne ilgiau nei 8 valandas per dieną. Dėl mažo vandens kiekio lęšiai yra standesni, todėl juos lengva įsidėti ir išsiimti. Šešių mėnesių kontaktiniai lęšiai reikalauja tinkamos priežiūros.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra silikono hidrogeliniai lęšiai. Labai aukštas deguonies pralaidumo rodiklis leidžia akį aprūpinti natūraliu deguonies kiekiu net kai jūs miegate. Drėkinamieji lęšio komponentai neleidžia akies paviršiui išsausėti net ir labai sausomis sąlygomis. Specialaus paviršiaus dėka kontaktiniai lęšiai nekaupia apnašų ir išlieka švarūs ilgesnį laiką, todėl nevargins paraudimas, sausumas ir dirglumas akyse. Kontaktiniai lęšiai leidžia natūralioms ašaroms drėkinti rageną, kas suteikia ryškų vaizdą ir komfortą ilgesniam laikotarpiui.

Silikono hidrogelio kontaktinius lęšius priklausomai nuo lęšio tipo galima nešioti nuo savaitės iki mėnesio. Nors šie lęšiai yra draugiški akims, bet reikia pasirūpinti tinkama jų priežiūra. Kas savaitę rekomenduojama vieną dieną nenešioti lęšių.

Lęšiai su skirtingomis bazinėmis kreivėmis ir skirtingais meridianais vadinami toriniais lęšiais ir jie skirti tiems kas nešioja cilindrinius akinius.

Šiuo metu vis labiau populiarėja spalvoti kontaktiniai lęšiai. Jie gali pakeisti arba paryškinti natūralią akių spalvą. Dauguma pirkėjų pageidauja 0 stiprumo spalvotų kontaktinių lęšių.

Kai kurie spalvoti kontaktiniai lęšiai tinka tik šviesesnių atspalvių akims ir spalvos pakeitimas iš tamsios į šviesią neįmanomas. Tuo tarpu kiti gali visiškai pakeisti natūralią akies spalvą į Jūsų pasirinktą.