-->

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai internetu - lengvai ir greitai!
Ieškoti Svetainėje

Šiuo metu Jūs esate:

Partners


 

Kontaktinių lęšių priežiūra

Tik vienadieniai kontaktiniai lęšiai nereikalauja priežiūros. Visiems kitiems kontaktiniams lęšiams reikalinga nuolatinė priežiūra, t.y. norint, kad lęšiai būtų švarūs ir teiktų patogumo jausmą nešiojant.

Po kiekvieno lęšio nešiojimo svarbu nuvalyti ir dezinfekuoti lęšių paviršių, pašalinti nuosėdas ir baltymus. Tinkamai prižiūrint ir valant lęšius – nuvalant ir skalaujant lęšių tirpalu užtikrinamas ilgalaikis komfortas, todėl Jūsų akys nebus sudirgusios ar paraudusios.

Priežiūra:

Pirmas žingsnis. Nusiplaukite ir nusausinkite rankas! Išimkite dešinį lęšį ir užlašinkite po tris lašus tirpalo iš abiejų pusių ir nykšio ir rodomojo pirštų pagalba švelniai patrinkite maždaug 10 sekundžių.

Antras žingsnis. Paskalaukite lęšio vidinę ir išorinę pusę maždaug 5 sekundes, kad nuosėdos visiškai pasišalintų nuo lęšio paviršiaus.

Trečias žingsnis. Įdėkite lęšius į švarų lęšių konteineriuką ir pripildykite tirpalu. Prieš uždarant dangtelį įsitikinkite, kad lęšiai būtų ant dugno ir padengti tirpalu. Palaikykite lęšius tirpale mažiausiai keturias valandas. Įsidėmėkite, kad visada turite naudoti tik šviežią tirpalą lęšių priežiūrai. Panaudoto tirpalo naudojimas padidina infekcijų riziką! Kontaktinių lęšių tirpalo indelis po naudojimo turi būti sandariai uždaromas.

Viską pakartokite su kairės akies lęšiu.

Kontaktiniai lęšiai konteineriuke gali būti laikomi iki kito naudojimo, bet ne ilgiau 30 dienų. Po ilgesnio lęšių laikymo lęšiai turi būti nuvalyti ir dezinfekuoti.